Останні пару тижнів не були щедрими на енергохарчування, через що потік інформації від нас до вас дещо уповільнився. Але робота не припинялась ні на мить, в тому числі ми не забували й додавати щось новеньке на сайт.

Головне новеньке, це акції до Дня Святого Валентина! -10% на романтичні, еротичні та просто ігри для двох, та ще й з подарунковим печивком з передбаченням!

Якщо ви не знали, у нас можна не тільки замовити чудові настілочки, але й замовити опцію огортання їх у подарункове пакування. Так ось ми оновили асортимент можливих варіантів пакування, і його стало втричі більше! І більшість з них на романтичку тематику, що чудово підійде для створення сюрпризу своїй другій половинці на День Святого Валентина ;)

Також для любителів настільних рольових ігор та всього українського, до нас приїхала нова партія кубиків ручної роботи від львівського майстра Loza Dice!

Звісно ж ми не забулися і про настілочки, адже відбулось поповнення вже існуючих позицій, а також прибуло й кілька англомовних новиночок! Ну як новиночок, радше нова у нашому магазині стара-добра класика, у вигляді Ticket to Ride: Europe, Carcasssone: 20th Anniversary Edition та Agricola: Family Edition.