Чим зайнятись в "Картотеці настільних ігор"?

Думаєте немає чим зайнятись в Чернівцях? А ось і є, адже відкрився новий простір для розваг як і для дітей, так і для дорослих! Магазин-клуб "Картотека настільних ігор" проводить кожен день ігротеки, безкоштовні заходи, цікаві події, тематичні ігротеки та вечірки! А ще, ви можете доєднатись до Dungeons & Dragons (настільна рольова гра) та Magic the Gathering (карткові бої) спільнот. 

Досить нудьгувати насамоті, приєднуйтесь до нашого телеграм каналу та беріть участь у зборах на ігри!

 

 

 

ТАРИФИ КЛУБУ

  1 година ЦІЛИЙ ДЕНЬ
1 ЛЮДИНА 50 грн 150 грн
СТУДЕНТ 50 грн 100 грн
ВІЙСЬКОВИЙ 50 грн 100 грн
Турніри Magic the Gathering - 100 грн
Компанія 4 людини - 400 грн
(+ 1 людина в компанію)   +100 грн
ІМЕНИННИК безкоштовно безкоштовно

АБОНЕМЕНТ

5 відвідувань 500 грн

Dungeons & Dragons

Майстер грає БЕЗКОШТОВНО
Гравець за тарифом клубу
З нашим майстром 200 грн

 

Що цікавого відбувається у клубі?

Кожен день ми влаштовуємо збори на настільні ігри, турніри та цікаві події. Коли приходять свіженькі локалізації, ми збираємо гравців щоб БЕЗКОШТОВНО зіграти в новинку. Звісно і не без класики настільних ігор. В нашому телеграм каналі ми збираємо гравців, щоб кожен день грати різні ігри. Від легеньких філлерів, до величезних стратегій.

А також для Dungeons & Dragons (настільна рольова гра) та Magic the Gathering (карткові бої) спільнот проводяться турніри, кампанії та інші цікаві події.

В нашому КАЛЕНДАРІ ПОДІЙ на місяць ви можете побачити всі івенти, прочитати про них та доєднатись.

 

Настільні ігри можна взяти в оренду

В нашій колекції більше 240 ігор. Хочете зіграти вдома або спробувати перед покупкою? Майже всі ігри клубу можна взяти в оренду! Для цього потрібно залишити аванс готівкою, який буде вам повернутий. Вартість оренди гри, яка вартує до 1000 грн. = 100 грн. Вартість оренди гри, яка вартує більше 1000 грн. = 150 грн.

Вам настільки сподобалась гра після оренди, що хочеться придбати таку новеньку? Будь-ласка! Тоді оренда буде вирахувана як знижка при купівлі.
Ось список ігор, які є у нашому клубі - "Список настільних ігор".

 

Ми в ІНСТАГРАМІ

 

Для іменинників щось є?

З Днем Народженннняя Вааас! Так, у нас можна розважитись компанією. Іменинник грає БЕЗКОШТОВНО, решта гостей за тарифами клубу. А також тиждень до та тиждень після іменинник має знижку 10% на купівлю в нашому магазині.

 


Де нас знайти?

М. Чернівці, вул. Шевченка 22а (пішохідний перехід вул. Кобилянської та вул. Шевченка), магазин-клуб "Картотека настільних ігор".

Будні: з 12:00 по 20:00 (частіше до 22:00)

Вихідні: з 12:00 по 22:00