Вітаємо вас з Картотеки настільних ігор

Саме так, ви правильно прочитали назву цієї новини - нашому чудовому магазину виповняється рочок!

Ми (Вікторія та Василь, власники та засновники Картотеки) полюбляємо гоббі настільних ігор всіх серцем і ця любов триває вже багато-багато років. З часом ми зрозуміли, що хочемо допомогти всім українцям познайомитись із чудовим світом настілок. Саме так і народилась ідея цього магазину.

Стартувати ми мали ще у лютому 2022 року, однак повномасштабне вторгнення внесло свої корективи і в цей процес. Та все ж вже у березні перший сайт запрацював, перші надходження вже були на складі та ми з нетерпінням чекали на свого першого клієнта.

І от, в 23:57 22 березня 2022 року це сталось - ми отримали перше замовлення. Саме цей момент ми і вирішили вважати відправною точкою життя Картотеки настільних ігор.

 

Тепер, коли ми наближаємось до першої річниці існування магазину, ми хочемо розділити радість цього дня з усіма вами! Для цього заплановано кілька активностей, про одну з яких ми й розповімо зараз.

Як ще можна відсвяткувати день народження магазину, окрім як роблячи в ньому замовлення? А щоб вам було приємніше цим займатись, ми робимо знижку -12% на весь наявний асортимент на 3 дні!

Саме так, з 22 по 24 березня купуйте улюблені настілки, замовляйте кубики, протектори та органайзери зі знижкою -12%!!!

 

Хутчіш додавайте ігри до своїх списків бажаного і до зустрічі 22 березня!