0

Передзамовлення Майже невинні (Almost Innocent)

Артикул GKCH182ai
В наявності

ПРО ГРУ 
 

Розслідуйте злочини, щоб довести свою (майже) невинність

Ваш загін вирушив у героїчний похід, щоб віднайти втрачену корону імператора Ошри, проте останній вечір у таверні закінчився дещо не так, як планувалося – ви з вашим загоном хильнули пряного чаю… і наступного ранку стали головними підозрюваними в низці жахливих злочинів! Чи вдасться вам знайти справжніх лиходіїв, довести свою (майже) невинність і продовжити героїчний похід?

«Майже невинні» – це кооперативна гра на дедукцію: ставте влучні запитання, ведіть нотатки, використовуйте жетони розслідування і створюйте комбінації з карт розгадок у різних сценаріях, щоб розкрити злочини і врешті-решт довести свою невинність! Рівні складності

Усього в грі «Майже невинні» є три рівні складності. Залежно від вибраного рівня складності ви можете обговорювати за столом ті чи інші ігрові нюанси:

 • Легкий рівень. Можете повідомляти іншим гравцям, підказки якого типу викликають у вас сумніви, а які ви вже розгадали.
 • Звичайний рівень. Ви можете лише повідомляти, завершили ви розгадувати свою справу (і готові до завершення гри) чи ні.
 • Експертний рівень. Вам узагалі заборонено розповідати про свій прогрес у розгадуванні.

Персонажі

Протягом проходження кампанії у гравців з’являються персонажі з уміннями, які дають додаткові стратегічні можливості. Кожен гравець може вибрати будь-якого персонажа, а отже, відповідне вміння, яке він буде використовувати у грі:

 • Дін, мудрець. Один раз за гру Дін може вибрати одного гравця (себе також). Цей гравець бере 3 невикористані карти зі стосів карт розгадок у будь-якій комбінації. Потім гравець вибирає 1 з 3 карт розгадок і показує її іншим гравцям.
 • Тіор, бувалий. Тіор починає гру з 2 особливими жетонами розслідування. Один раз за гру Тіор може вибрати будь-якого гравця, який викладе один із цих жетонів на поле – на середину одного з квадратів 2х2. Білий жетон указує на те, що в цьому квадраті є принаймні 1 розгадка. Чорний жетон указує на те, що в цьому квадраті немає ніяких підказок.
 • Ед, дослідник. Один раз за гру Ед може замість звичайного ходу поставити одне з двох альтернативних запитань: «Мій лиходій  – це тварина» чи «Мій доказ  – це рідина?»
 • Окра, стрілець. Один раз за гру Окра може замість свого ходу поставити будь-яке запитання щодо рядка/стовпця, про який уже питали. Окра використовує свій особливий жетон розслідування замість звичайного жетона розслідування.
 • Валія, звитяжниця королеви. Один раз за гру Валія може використати своє вміння, щоб перемістити жетон королеви на будь-яке місце й поставити особливе запитання: «Скількох підказок на цю мить торкається королева?»

Ігролад

 1. Приготування. Отримання карт розгадок. На початку гри кожен гравець бере по 1 карті з кожної колоди карт розгадок. Разом ці карти розгадок утворюють секретну комбінацію, яка є розгадкою справи для гравця ліворуч.
 2. Хід гравця. Активний гравець ставить 1 з 2 можливих запитань і кладе жетон розслідування біля відповідного ряду або стовпця: «Скільки підказок у цьому ряді/стовпці стосуються моєї справи?» або «Чи є в цьому ряді/стовпці моя жертва/лиходій/доказ/локація/злочин?». Усі гравці по черзі відповідають на запитання, поставлене активним гравцем.
 3. Ведення нотаток. Протягом розслідування кожен гравець робить позначки в таблиці на своєму листі-нотатнику. На початку гри гравець позначає клітинки з розгадками для гравця ліворуч літерою «Р» та заштриховує клітинки без підказок. Далі кожен гравець протягом гри записує відповіді, отримані від гравця праворуч. Гравці можуть робити будь-які додаткові нотатки та переглядати допоміжний текст на ширмі, щоб визначати свої підказки.
 4. Розкриття справ. Після того як гравці використають усі доступні в сценарії жетони розслідування, кожен повинен спробувати розкрити свою справу (комбінацію підказок). Гравці можуть здогадатися про свої підказки раніше, проте вони всі повинні розкрити їх одночасно. Після того як гравці спробують розгадати свої комбінації, вони по черзі оголошують свої ймовірні підказки тип за типом.
 5. Кінець гри. Якщо гравці правильно розгадають усі підказки, вони перемагають і можуть переходити до наступного сценарію.
1 300 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Зареєструйтесь та накопичуйте знижку (-3% вже на перше замовлення)
Категорія Сімейні, Для двох, Кооперативи
Механіки Дедукція, Сценарії / Місії / Кампанії
Мова Українська
Видавець Geekach
Вік 12+
Гравців 2-5
Час партії 30 - 60 хв.
Рейтинг

7,4

BGG Тут
Складність Легше середнього
Рік виходу 2023
Рік локалізації 2024
В коробці 5 карт персонажів
5 ширм гравців
1 книжка правил
7 карт розгадок злочину
7 карт розгадок локації
1 книжка кампанії
6 двосторонніх полів сценаріїв
7 карт розгадок жертви
2 особливі карти розгадок
7 карт розгадок доказу
2 особливі карти розгадок
7 карт розгадок лиходія
2 особливі карти розгадок
5 маркерів
Особливі жетони розслідування (1 чорний, 1 білий та 1 зелений)
3 жетони невинності
12 двосторонніх жетонів розслідування
1 жетон активного гравця
Модуль «Королева»:
• 1 карта переміщень королеви
• 1 кубик переміщень королеви
• 1 жетон королеви
 • Новою Поштою по Україні - швидка доставка 1-2 дні. БЕЗКОШТОВНО до відділення від 2500 грн *
 • Доставка по м.Чернівці 100 грн. БЕЗКОШТОВНО від 2500 грн *
 • Самовивіз з нашого клубу в м.Чернівці (вул. Шевченка, 22а)
 • Самовивіз з нашого магазину в м.Чернівці (вул. Головна, 103)

* доставка передзамовлень безкоштовна від 5000 грн

 • Готівкою/Картою при отриманні в магазині або на пошті *
 • За реквізитами
 • Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard через платіжні сервіси LiqPay та plata by mono
 • Оплата частинами від ПриватБанку
 • Покупка частинами від Monobank

* недоступно для передзамовлень та замовлень до 150 грн

 • Надійне пакування: коробка + повітряно-бульбашкова стрічка + наповнення
 • Відправка в день замовлення або на наступний день (для замовлень зроблених після 15:00)
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору