0

Настільна гра Пожежна вежа (Fire Tower)

Артикул НФ-00002349
В наявності

ПРО ГРУ

Настільна гра Пожежна вежа (Fire Tower) з'явилася на світ у 2019 році від американського видавництва Runaway Parade Games LLC. Гра була номінована на нагороду Striker Laurel від Cardboard Republic у 2019 році. Українською локалізацією займалося видавництво Rozum.

Світ гри

Під час чергування на своїй пожежній вежі ви помічаєте дим вдалині і дістаєте рацію, щоб повідомити про вогонь, який розгоряється десь у лісі. Ви повинні захистити свою вежу всіма доступними ресурсами: відправити пожежні машини на боротьбу з полум'ям, знайти воду для того, щоб загасити хоча б шматочок землі, і спланувати будівництво перешкод, щоб вогонь не продвинувся далі. Ваші конкуренти на інших вежах будуть ускладнювати вашу роботу, використовуючи невблаганний вітер на свою користь, намагаючись захистити свої вежі і загрожуючи вашій. Чи зможете ви ефективно використати свої сили, щоб перехитрити опонентів і вижити в цьому пеклі? Чи зможете ви зберегти свою вежу і вистояти? Перевірте у грі Пожежна вежа!

Ключова механіка гри

Пожежна вежа (Fire Tower) - це швидка, тактична гра на викладання жетонів, яка займає 15-30 хвилин. Ви повинні захистити свою вежу від лісової пожежі, що швидко поширюється. Відправляйте спеціально навчених людей і пожежні машини для боротьби з полум'ям і будуйте захисні перешкоди, щоб укріпити свою вежу. Вашою метою є зберегти свою вежу, знищивши вежі конкурентів.

У Пожежній вежі ви також берете на себе роль природи! Використовуйте силу вітру, щоб направити полум'я до своїх супротивників, і випустіть арсенал карт вогню, щоб знищити їхні вежі, перш ніж вони зможуть дістатися до вашої.

Процес гри

Перед початком гри киньте кубик вітрів, щоб визначити, у який бік буде дути вітер. Гравець, чия вежа найближча до початкового напрямку вітру, ходить першим.

Починаючи з першого гравця й далі за годинниковою стрілкою, всі гравці по черзі виконують ходи. Хід складається з двох кроків: поширення пожежі в напрямку вітру та дії гравця. Кроки виконуються тільки в зазначеній послідовності.

Крок 1. Поширення пожежі.
Виберіть вільну комірку за напрямком вітру, що суміжна з жетоном вогню чи Вічним вогнем. Розташуйте на цій комірці жетон вогню. Вічний вогонь - це чотири комірки посеред лісу, вогонь у яких загасити неможливо.

Крок 2. Дія гравця (виберіть одну з таких дій)
Розіграйте 1 карту з руки й застосуйте її властивість. Покладіть розіграну карту до скиду та візьміть нову карту з колоди. Або ви можете скинути будь-яку кількість карт із руки й добрати карти, доки не сягнете ліміту руки (5 карт до спалення першої вежі). Карта «Відро» не належить до карт у вашій руці. Карта "Відро" допомагає вам позбавитися від вогню у зоні вашої вежі. Її можна розіграти лише 1 раз за гру.

Карт дій є 4 типи. Перший - це карти вітру, за допомогою яких ви можете змінювати напрямок вітру. Другі - карти вогню, які дають можливість поширювати вогонь незалежно від напрямку вітру. Треті - карти води, які дають змогу вилучити жетони вогню з ігрового поля. І четверті - карти протидії пожежі, що допомагають вам створювати захисні перешкоди залежно від схем на картах.

Щоб спалити вежу суперника, ви маєте розмістити жетон вогню у помаранчевій комірці його пожежної вежі. У винагороду за знищення вежі суперника ви забираєте його карти дій собі до руки. Після цього ліміт карт на руках у всіх збільшується.

Гравець, вежу якого знищили, може стати духом спаленої вежі, взявши карту "Тінь лісу". Його мета - за хід знищити решту суперників. Якщо йому це вдається - то він стає переможцем гри.

Також гра дає можливість грати у командах 2 на 2. У такому випадку гравцям необхідно захищати одразу по дві вежі. 

Кінець гри

Коли в грі лишається єдиний гравець із цілою вежею, гра закінчується, а цей гравець перемагає! Гравець-тінь перемагає, якщо за один хід зміг спалити решту веж.

1 199 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Зареєструйтесь та накопичуйте знижку (-3% вже на перше замовлення)
Категорія Абстрактні, Для двох, Стратегії
Механіки Менеджмент руки, Ось тобі!
Мова Українська
Видавець Rozum
Вік 10+
Гравців 2-4
Час партії до 30 хв.
Складність Легше середнього
Рік виходу 2019
Рік локалізації 2024
В коробці Ігрове поле
135 жетонів вогню
Двостороння карта флюгера
52 карти дій
24 жетони протидії пожежі
2 карти подій
Вказівник вогню
Карта "Тінь лісу"
Восьмигранний кубик вітрів
Карта "Чемпіон лісу"
3 карти спаленої вежі
4 карти "Відро/Нерозсудлива поведінка"
 • Новою Поштою по Україні - швидка доставка 1-2 дні. БЕЗКОШТОВНО до відділення від 2500 грн *
 • Доставка по м.Чернівці 100 грн. БЕЗКОШТОВНО від 2500 грн *
 • Самовивіз з нашого клубу в м.Чернівці (вул. Шевченка, 22а)
 • Самовивіз з нашого магазину в м.Чернівці (вул. Головна, 103)

* доставка передзамовлень безкоштовна від 5000 грн

 • Готівкою/Картою при отриманні в магазині або на пошті *
 • За реквізитами
 • Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard через платіжні сервіси LiqPay та plata by mono
 • Оплата частинами від ПриватБанку
 • Покупка частинами від Monobank

* недоступно для передзамовлень та замовлень до 150 грн

 • Надійне пакування: коробка + повітряно-бульбашкова стрічка + наповнення
 • Відправка в день замовлення або на наступний день (для замовлень зроблених після 15:00)
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору