0

Настільна гра Зоряні війни. Колодобудівна гра (Star Wars: The Deckbuilding Game)

Артикул GKCH168SW
В наявності

ПРО ГРУ

«Star Wars. Колодобудівна гра» - вибери сторону та борись за Галактику!

Імперія продовжує завоювання Галактики, й численні системи заледве можуть чинити їм опір... Однак досі існує повстання, що продовжує боротьбу із тоталітарним воєнним ладом, повстання, що від нещодавно отримало нову надію. Зоряні війни. Колодобудівна гра перевтілить двох гравців на лідерів ворожих Імперії та повстання й перенесе до далекої-далекої галактики, в якій хоробрість та мудрість джедаїв протистоїть підступності й люті ситхів.

Всі ми знайомі із Калебом Ґрейсом, дизайнером гри «Star Wars: The Deckbuilding Game», за роботою над численними сюжетами для «Володар Перснів. Карткова гра» та серією «Marvel Champions». У своїй новій грі Ґрейс використовує усі попередні напрацювання з використання колодобудівних механік, аби створити максимально збалансоване дуельне протистояння з безліччю різноманітних комбінацій карт та чудовим перенесенням улюбленого світу космічних пригод до настільної гри.

Особливості гри «Star Wars: The Deckbuilding Game»

 • Тематичне використання Сили. Баланс Сили у грі відстежується на окремому треку. Деякі карти для використання їхніх властивостей вимагають, аби Сила була на вашому боці. Крім того, якщо ви зможете довести маркер до останньої позначки на своїй стороні Сили, на початку кожного ходу це приноситиме 1 додатковий ресурс: сам світ та доля стануть на ваш бік.
 • Спільний ринок карт. Усі карти у грі належать до однієї з трьох фракцій: лояльні Імперії, лояльні повстанцям та нейтральні. Винайняти для посилення своєї колоди можна або карту своєї фракції, або, за достатню плату, нейтральну карту мисливців за головами й інших пройдисвітів Зовнішнього кільця. Однак, усі карти знаходяться в одній колоді та в одному ряду ринку - ряду Галактики, що впливає на можливість гравців до посилення своїх колод.
 • Диверсії та полювання за головами. Карти у ряді Галактики також можуть стати ціллю для особливої атаки - диверсії або полювання за головами, залежно від ворожої сторони. Якщо ви знищите карту з ряду Галактики у такий спосіб, це завжди принесе вам особливу винагороду.
 • Захист баз. Умовою для перемоги є знищення трьох баз суперника, однак великі кораблі захищатимуть ворожу базу від атаки. Після знищення лігва, сили Імперії або повстання перегруповуються та вирушають на нову базу, аби продовжувати боротьбу!

Перебіг гри «Зоряні війни. Колодобудівна гра»

На початку гри обидва учасники мають колоди з 10 відносно слабких стартових карт, і починають на базах без особливих властивостей - Дантуїні та Лоталі. Протягом гри ви зможете посилювати свою колоду новими картами, а стартову базу після її знищення зможете замінити на іншу базу зі своєї колоди. Кожна база має свої унікальні властивості, що у поєднанні із придбаними картами допоможуть вам здобути перемогу.

Умовою перемоги у грі є знищення трьох баз суперника. До перемоги однієї зі сторін, гравці по черзі робитимуть ходи, аби поліпшувати свої колоди, здобувати ресурси, впливати на баланс Сили й атакувати ворога.

Першим свій хід завжди виконує гравець за Імперію.

На початку свого ходу ви маєте:

 • Викласти нову базу, якщо попередню було знищено суперником. Усі бази мають унікальні властивості та інакшу витривалість.
 • Отримати ресурси з усіх карт великих кораблів. Візьміть відповідну кількість жетонів ресурсів зі спільного запасу. ресурси потрібні вам для посилення своєї колоди картами з ряду Галактики.

Після виконання приготування до свого ходу, ви можете виконати у будь-якій послідовності та будь-яку кількість разів доступні вам дії.

У свій хід гравець може:

 1. Зіграти карту. Покладіть карту з руки у свою ігрову зону, й відразу отримайте вказану на ній кількість ресурсів. Вже у цей хід ви можете використати властивість цієї карти або атакувати нею.
 2. Придбати карту. Заплатіть відповідну кількість жетонів ресурсів з особистого запасу та покладіть придбану карту долілиць до свого стосу скиду. Ця карта потрапить до вашої колоди наступного разу, як ви утворите нову колоду зі скиду, і вже тоді ви зможете добрати її наприкінці одного зі своїх ходів на руку, аби потім зіграти.
 3. Застосувати властивість карти. Застосуйте текстовий ефект карти й поверніть її, аби відмітити, що цього раунду вже застосували її властивість. Властивість кожної карти можна використати тільки раз за хід.
 4. Виберіть ціль для атаки та атакуйте. Згрупуйте в одному місці своєї ігрової зони усі карти, якими ви збираєтесь атакувати, та оголосіть ціль атаки супернику. Зазначимо, що ви не можете атакувати карту із ряду Галактики великими кораблями. Візьміть жетони пошкоджень відповідно до кількості символів на картах, якими ви атакуєте. Якщо ви атакуєте базу, перш ніж завдати їй пошкодження та викласти на неї жетон, ви маєте знищити усі великі кораблі суперника.
  Ви можете самостійно розподілити жетони пошкоджень між кількома кораблями. Якщо ви знищуєте великий корабель, він відправляється до стосу скиду суперника. Якщо ви знищуєте базу, вона вилучається із гри, й суперник на початку свого наступного ходу вибирає іншу карту бази серед позосталих карт у його стосі.
  Якщо ви знищили вже третю базу суперника, гра відразу завершується вашою перемогою.

Після того, як гравець виконає усі доступні йому дії, він має відправити до стосу скиду усі карти зі своєї зони, окрім карт великих кораблів та баз, а також розвернути усі карти, властивості яких було використано у цей хід. Після цього скиньте позосталі на карти на руці та поверніть невикористані жетони ресурсів до спільного запасу. Доберіть на руку 5 карт з колоди та передайте хід супернику.

1 530 грн
1 700 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Зареєструйтесь та накопичуйте знижку (-3% вже на перше замовлення)
Категорія Для гіків, Для двох, Космос, Стратегії, Фантастика
Механіки Драфт, Побудова колоди / мішечків / набору кубиків
Мова Українська
Видавець Geekach
Вік 12+
Гравців 2
Час партії до 30 хв.
Рейтинг

8,1

BGG Тут
Складність Легше середнього
Рік виходу 2023
Рік локалізації 2023
В коробці 10 початкових карт Імперії
10 початкових карт повстанців
90 карт галактики
10 карт пілотів Зовнішнього кільця
20 карт баз
1 трек Сили
50 жетонів пошкоджень
20 жетонів ресурсів
1 маркер Сили
правила гри
 • Новою Поштою по Україні - швидка доставка 1-2 дні. БЕЗКОШТОВНО до відділення від 2500 грн *
 • Доставка по м.Чернівці 100 грн. БЕЗКОШТОВНО від 2500 грн *
 • Самовивіз з нашого клубу в м.Чернівці (вул. Шевченка, 22а)
 • Самовивіз з нашого магазину в м.Чернівці (вул. Головна, 103)

* доставка передзамовлень безкоштовна від 5000 грн

 • Готівкою/Картою при отриманні в магазині або на пошті *
 • За реквізитами
 • Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard через платіжні сервіси LiqPay та plata by mono
 • Оплата частинами від ПриватБанку
 • Покупка частинами від Monobank

* недоступно для передзамовлень та замовлень до 150 грн

 • Надійне пакування: коробка + повітряно-бульбашкова стрічка + наповнення
 • Відправка в день замовлення або на наступний день (для замовлень зроблених після 15:00)
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

 

Вгору