ПРО ГРУ
Діти, дивлячись на дорослих, хочуть бути подібними до них. Хлопчики хочуть так само, як тато, говорити мобільним телефоном, носити піджак і водити машину. Дівчата хочуть так само, як мама, готувати торти, фарбувати губи та носити підбори. Не дивно, що грати вони хочуть у такі ж настільні ігри, як і дорослі!
Аліас для дітей (Скажи інакше Юніор, Junior Alias) (укр.) – дитяча версія класичного Аліасу українською мовою, вона створена на основі базової гри та розрахована на малюків віком від 5 років. Тепер малюки можуть грати у пояснення – вгадування слів і українською мовою. Завдяки такій розвазі діти зможуть влаштувати веселу вечірку, де гра Аліас стане головною родзинкою. Не виключено, що таке дитяче свято буде крутіше за будь-яке доросле свято.
ЯК ГРАТИ
Настільна гра Аліас для дітей зберігає механіку базової гри Аліас або Скажи інакше (Alias), але відрізняється оформленням та змістом, втім, про все по порядку. Картки гри Аліас для дітей відрізняються від звичних карт зі списком слів, тут ви побачите не тільки загадане слово українською мовою, але й зображення цього слова. Яскраві, приємні очі картинки допоможуть дітям швидше орієнтуватися в ситуації і відразу починати пояснювати, коли йде на секунди.
Традиційно, партія у гру починається з того, що учасники діляться на пари чи команди та обирають собі фігурку, якою ходитимуть. Команди ходять по черзі, у свій хід один із учасників має взяти стопку карток зі словами та пояснити партнерам по команді максимальну кількість слів, а головне – встигнути зробити це за одну хвилину. Кожна вгадана картка – переможний бал, кожне пропущене чи невгадане слово – штраф. Наприкінці ходу гравці підраховують кількість переможних балів, віднімають штрафні та рухають свою фігурку по треку на відповідне число клітин. Команда або пара, чия фішка першою дістанеться фінішної клітини, здобуде перемогу в партії!
Аліас для дітей (Скажи інакше Юніор, Junior Alias) – чудовий приклад сімейної настільної гри. Незважаючи на те, що гра для дітей, можна розбиватися на пари або збиратися в команди з батьками, але так, щоб у кожній команді була однакова кількість дітей та дорослих. А можна, навпаки, зібрати команду дітей і зіграти проти дорослих, отут і дізнаємося, хто пояснює і розуміє один одного краще.